Nasza witryna stosuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Jeżeli nie akceptują Państwo Polityki, prosimy o nie korzystanie z naszej witryny.

pol
eng deu

Kontakt z nami

zakład drobiarski Wipasz

Zakład Drobiarski WIPASZ

ul. Instalatorów 2
06- 500 Mława
Sekretariat - tel.: +48 23 654 06 50
fax: +48 23 654 06 52
e-mail: sekretariat.mlawa@wipasz.pl
 

 

Dział Handlowy

Dyrektor Sprzedaży
Łukasz Malinowski

tel: +48 785 864 966
e.mail: lukasz.malinowski@wipasz.pl

Dział Handlowy - Rynek Krajowy

Kierownik ds. Handlu
Ilona Chmielińska

tel: +48 785 880 179
e.mail:ilona.chmielinska@wipasz.pl

 

 

 

 

Specjalista ds. Sieci
Katarzyna Nowosielska

tel. +48 785 880 174
e-mail: katarzyna.nowosielska@naszkurczak.pl

 

Specjalista ds. Sieci
Katarzyna Tańska

tel: +48 601 512 120
e.mail: katarzyna.tanska@wipasz.pl

Dział Handlowy - Eksport

Menadżer ds. Eksportu
Rafał Kozłowski

tel.: +48 665 333 173
e-mail: rafal.kozlowski@wipasz.pl

 

 

Specjalista ds. Eksportu
Beata Rejniak

tel.+48 512 156 549
e-mail: beata.rejniak@wipasz.pl

 

 

Specjalista ds. Eksportu
Izabela Kalisz

tel.+48 669 540 614
e-mail: izabela.kalisz@wipasz.pl

Dział Handlowy - Logistyka

Specjalista ds. Klientów Kluczowych
Katarzyna Zawadzka

tel : +48 501 138 754
e.mail: katarzyna.zawadzka@naszkurczak.pl

Menadżer ds. Logistyki
Bartłomiej Kaczan

tel. +48 502 263 994
e-mail: bartlomiej.kaczan@naszkurczak.pl

 

Kontraktacja

P.o. Kierownika Działu Kontraktacji
Katarzyna Bałycz

tel. +48 609 460 546
e-mail: katarzyna.balycz@wipasz.pl

Specjalista ds. skupu
Barbara Podlaska

tel. +48 502 58 79 20
e-mail: barbara.podlaska@naszkurczak.pl

Specjalista ds. Planowania
Aneta Soboczyńska

tel. +48 785 88 01 53
e-mail: aneta.soboczynska@naszkurczak.pl

 

KONTRAKTACJA - BIURO

tel. + 48 23 654 06 70

Marketing

Specjalista ds. Marketingu
Joanna Budzichowska

tel.: +48 785 857 492

e.mail: joanna.budzichowska@wipasz.pl

Specjalista ds. Marketingu
Edyta Sadłowska

tel: +48 695 215 348
e.mail: edyta.sadlowska@wipasz.pl